Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa - Spartak Trnawa. Krzysztof Mączyński doznał kontuzji, ale nie jest to groźny uraz

- Zdiagnozowaliśmy stłuczenie śródstopia z lekkim skręceniem stawu skokowego lewego - powiedział Mateusz Dawidziuk, lekarz mistrzów Polski, cytowany przez portal Legia.com.

W 15. minucie wtorkowego spotkania Legii Warszawa ze Spartakiem Trnawa (0:2) Krzysztof Mączyński opuścił boisko na noszach. Powód? Marvin Egno brutalnie sfaulował pomocnika mistrzów Polski. Na szczęście uraz nie okazał się bardzo groźny.

- Kontuzja Krzyśka nie jest na szczęście poważnym urazem, pomimo, że faul był brutalny i niebezpieczny. Zdiagnozowaliśmy stłuczenie śródstopia z lekkim skręceniem stawu skokowego lewego. To bardzo waleczny zawodnik, po krótkiej rehabilitacji będzie gotowy do gry - powiedział lekarz I zespołu Mateusz Dawidziuk, cytowany przez portal Legia.com.

Mączyńskiego zmienił Wieteska, a Legia ostatecznie przegrała 0:2 i jest w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem drugiej rundy el.do Ligi Mistrzów.

Dean Klafurić: Przegraliśmy przez wirus, w nocy piłkarze mieli gorączkę. W rewanżu odrobimy straty, jak Liverpool z Milanem

Legia jak Kononowicz: nie było niczego. Mistrzom Polski zabrakło bramek, pomysłu na grę w ofensywie, agresji i zaangażowani>>> Więcej o wtorkowym meczu przeczytasz TU.