Sergio Ramos faulował Salaha celowo? Wcześniej zachowywał się podobnie [WIDEO]

Jednym z kluczowych momentów finału Ligi Mistrzów była kontuzja Mohameda Salaha. Ucierpiał on w starciu z Sergio Ramosem. W sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje, że hiszpański obrońca podobnie zachowywał się już wcześniej. Wiele osób twierdzi, że jest to wystarczający dowód na to, że Ramos faulował Egipcjanina celowo.

32 gole w Premier League i aż 10 w Lidze Mistrzów. Salah rozgrywał najlepszy sezon w karierze, a wielu ekspertów zaczynało porównywać go w ostatnich tygodniach do Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. W sobotę miał poprowadzić Liverpool do wygranej w Lidze Mistrzów, co miało otworzyć mu drogę do Złotej Piłki.

Zamiast tego finał dla Salaha zakończył się już w 30. minucie. Egipcjanin po starciu z Sergio Ramosem nabawił się urazu barku. Początkowo próbował wrócić do gry, ale po kilkudziesięciu sekundach pokazał, że nie jest w stanie kontynuować udziału w spotkaniu. Jego miejsce na boisku zajął Adam Lallana.

Salah boisko opuszczał ze łzami w oczach, ale ma być gotowy na mistrzostwa świata w Rosji (Egipt zagra z Rosją, Urugwajem i Arabią Saudyjską).

Ramos faulował tak już wcześniej

Kilka dni po finale w sieci pojawił się filmik, który pokazuje, że faul Ramosa nie był przypadkowy. Hiszpański obrońca podobnie powstrzymywał rywali m.in. w spotkaniu Ligi Mistrzów z Juventusem, kiedy nieprzepisowo zatrzymał Daniego Alvesa.

Więcej o: