Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowa fryzura Cristiano Ronaldo. Fryzjer przed fetą na Santiago Bernabeu

Cristiano Ronaldo na specjalnej fecie zorganizowanej z okazji wygrania Ligi Mistrzów, zaprezentował nową fryzurę. Piłkarz, w jakiś sposób znalazł czas na... fryzjera po powrocie z Kijowa do Madrytu.

Ronaldo podczas specjalnego przejazdu autokarem i fety na Santiago Bernabeu zaprezentował nową fryzurę. Portugalczyk zmienił ją po powrocie z Kijowa do Madrytu.

Nowa fryzura Cristiano RonaldoNowa fryzura Cristiano Ronaldo Twitter

Podczas finału Champions League fryzura Ronaldo wyglądała tak:

Nowa fryzura Cristiano RonaldoPAVEL GOLOVKIN/AP

"Widzimy się w następnym sezonie"

Tuż po zakończeniu sobotniego finału Ronaldo udzielił krótkiego wywiadu, w którym powiedział, że dziękuje za czas spędzony w Realu. Jednocześnie poinformował o tym, że w następnych dniach zdradzi swoje plany na przyszłość. Te słowa wywołały lawinę spekulacji na temat ewentualnego odejścia Portugalczyka z drużyny Zinedine`a Zidane`a..

Podczas fety zorganizowanej w Madrycie gwiazdor Królewskich uspokoił jednak swoich fanów. Komentując finał i nawiązując do swoich ostatnich słów powiedział: "Widzimy się w przyszłym sezonie".

"Cristiano zostań"

W trakcie fety na Santiago Bernabeu kibice zaintonowali również przyśpiewkę, w której prosili Ronaldo o pozostanie w drużynie. Do fanów szybko dołączyli pozostali piłkarze Realu.

Więcej o: