Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowa fryzura Cristiano Ronaldo. Fryzjer przed fetą na Santiago Bernabeu

Cristiano Ronaldo na specjalnej fecie zorganizowanej z okazji wygrania Ligi Mistrzów, zaprezentował nową fryzurę. Piłkarz, w jakiś sposób znalazł czas na... fryzjera po powrocie z Kijowa do Madrytu.

Ronaldo podczas specjalnego przejazdu autokarem i fety na Santiago Bernabeu zaprezentował nową fryzurę. Portugalczyk zmienił ją po powrocie z Kijowa do Madrytu.

Nowa fryzura Cristiano RonaldoNowa fryzura Cristiano Ronaldo Twitter

Podczas finału Champions League fryzura Ronaldo wyglądała tak:

PAVEL GOLOVKIN/AP

"Widzimy się w następnym sezonie"

Tuż po zakończeniu sobotniego finału Ronaldo udzielił krótkiego wywiadu, w którym powiedział, że dziękuje za czas spędzony w Realu. Jednocześnie poinformował o tym, że w następnych dniach zdradzi swoje plany na przyszłość. Te słowa wywołały lawinę spekulacji na temat ewentualnego odejścia Portugalczyka z drużyny Zinedine`a Zidane`a..

Podczas fety zorganizowanej w Madrycie gwiazdor Królewskich uspokoił jednak swoich fanów. Komentując finał i nawiązując do swoich ostatnich słów powiedział: "Widzimy się w przyszłym sezonie".

"Cristiano zostań"

W trakcie fety na Santiago Bernabeu kibice zaintonowali również przyśpiewkę, w której prosili Ronaldo o pozostanie w drużynie. Do fanów szybko dołączyli pozostali piłkarze Realu.

Więcej o:
Komentarze (2)
Nowa fryzura Cristiano Ronaldo. Fryzjer przed fetą na Santiago Bernabeu
Zaloguj się
  • ttwo

    0

    Fryzur Ronaldo to faktycznie mega news w dziale sportowym. Kiedyś, żeby pisać jakiekolwiek teksty w gazecie trzeba było mieć przynajmniej maturę i posiadać chociażby przeciętny poziom inteligencji. A dzisiaj wystarczy gimbaza.

  • 66kropek

    Oceniono 1 raz -1

    Jakikolwiek komentarz nie ma tu sensu. Od tego są lekarze. Konkretnie psychiatrzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX