Finał Ligi Mistrzów. Real Madryt - Liverpool. Mohamed Salah i Dani Carvajal kontuzjowani

Do przerwy w finale Ligi Mistrzów Real Madryt remisuje z Liverpoolem 0:0. Najlepsze sytuacje zmarnowali Cristiano Ronaldo i Alexander-Arnold. Mohamed Salah i Dani Carvajal musieli przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

TRWA RELACJA NA ŻYWO Z FINAŁU LIGI MISTRZÓW

Pierwsza połowa finału Ligi Mistrzów minęła pod znakiem dramatów dwóch piłkarzy. Mohamed Salah i Daniel Carvajal musieli przedwcześnie zejść z boiska z powodu kontuzji. Obaj opuszczali murawę ze łzami w oczach.

Początek meczu należał do Liverpoolu, który przeprowadzała szaleńcze ataki. Od 30. minuty, czyli momentu zejścia Salaha z boiska, przewagę uzyskał Real Madryt. Do bramki trafił Karim Benzema, ale sędzia w sytuacji z 43. minuty słusznie dopatrzył się spalonego.