Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ramos: Salah jest dobry, ale Ronaldo i Messi są na innym poziomie

Wszystko wskazuje na to, że w sobotnim spotkaniu Ligi Mistrzów dojdzie do pasjonującego pojedynku Sergio Ramosa z Mohamedem Salahem. Hiszpan stwierdził, że Salah nie jest jeszcze na poziomie Ronaldo i Messiego.

Relacja na żywo z finału Ligi Mistrzów

Real Madryt świetnie radził sobie w tej edycji Ligi Mistrzów i czwarty raz w ciągu ostatnich pięciu lat awansował do finału Ligi Mistrzów. 

Real słynął w tym sezonie ze świetnej ofensywy, która maskowała wiele problemów w obronie. W finale przyjdzie im się jednak zmierzyć ze znakomitą ofensywą Liverpoolu, która dowodzona jest w tym sezonie przez Momo Salaha, który w Premier League strzelił 32 bramki. 

Sergio Ramos przyznał jednak, że Egipcjanin musi pracować nad swoją pozycją.  - Salah jest świetnym piłkarzem, ale mam Ronaldo i Messi są na innej planecie. Salah musi w kolejnych sezonach popisać się podobnymi liczbami, żeby do nich dołączyć - mówił Ramos na konferencji prasowej.  

- Każdy ma swoją opinię i trzeba uszanować to, że wiele osób porównuje go z takimi graczami. Dla mnie Salah jest świetnym graczem i pokazał to przede wszystkim w tym roku. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale od jutra - żartował Ramos. 

Początek finału Ligi Mistrzów w sobotę o godzinie 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live.