Liga Mistrzów. Real Madryt - Juventus 1:3. Starcie w tunelu z udziałem Sergio Ramosa. Co on tam robił?!

Po meczu Realu Madryt z Juventusem doszło do starcia piłkarzy obu drużyn w tunelu prowadzącym do szatni - donosi hiszpańska telewizja Antena 3. Jedną z osób, która wzięła udział w zamieszaniu był Sergio Ramos. Hiszpańskiemu obrońcy grozi surowa kara, bo był zawieszony i nie powinien przebywać z drużyną.

Real przegrał 1:3 i awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Wykorzystany przez Cristiano Ronaldo rzut karny sprawił, że piłkarzom puściły nerwy. Gianluigi Buffon tuż po decyzji sędziego otrzymał czerwoną kartkę za zbyt ostre protesty, ale gorąco było i po meczu.

Jak donosi hiszpańska telewizja, w tunelu prowadzącym do szatni doszło do sprzeczki między piłkarzami. Włosi byli źli nie tylko na sędziego, ale i na rywali. Sytuację postanowił uspokoić kapitan „Królewskich” Sergio Ramos, który znalazł się w tunelu, bo zszedł z loży, by świętować z kolegami. Problem w tym, że był zawieszony i nie miał prawa przebywać w tej części stadionu. Jeśli w protokole meczowym arbiter odnotuje jego obecność w tunelu, Ramos nie zagra w półfinale.

Więcej o: