Umtiti winnym porażki z AS Romą?

We wtorkowy wieczór FC Barcelona odpadła z Ligi Mistrzów, po porażce 0:3 na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Zdaniem dziennikarzy Diario Gol Lionel Messi miał duże pretensje do Samuela Umtitiego.

Argentyńczyk już w przerwie miał wielkie pretensje do francuskiego obrońcy FC Barcelony, że nie jest dostatecznie skoncentrowany na meczu, a przez to nie daje z siebie 100%.

Brak koncentracji ma być spowodowany tym, że Umtiti myśli już o ewentualnym transferze do Manchesteru United, do którego miałoby dojść po najbliższych mistrzostwach świata.

Działacze "Czerwonych Diabłów" bardzo chcą pozyskać francuskiego defensora hiszpańskiego klubu. W umowie 24-latka z FC Barceloną jest zawarta klauzula odejścia w wysokości 60 milionów euro, co nie stanowi większego problemu dla klubu z Old Trafford.

W Manchesterze miałby zarabiać około 9 milionów euro netto za sezon gry. Katalończycy chcą przedłużyć umowę z Umtitim, jednak aktualny lider La Liga nie chce tyle płacić Francuzowi, stąd jeszcze brak porozumienia między piłkarzem, a FC Barceloną

Zdaniem dziennikarzy Diario Gol, oberwało się także innemu obrońcy, Jordiemu Albie.

Więcej o: