Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Predator od adidas Football znowu w grze!

Kultowy Predator powraca! Model Predator 18+ 360 Control jest częścią serii Skystalker, która zawiera również odświeżone kolorystyki butów NEMEZIZ oraz X, i czerpie inspiracje z legendarnych modeli Predatora, z jednoczesną dbałością o najnowocześniejsze technologie.

Predator 18+ 360 Control powraca w kolorze czarnym z czerwonymi i złotymi elementami. Zawiera zaktualizowany system Primeknit SOCKFIT COLLAR, zaprojektowany tak, aby naturalnie dopasowywał się do kształtu stopy, zapewniając jednocześnie odpowiednie wsparcie dla każdego ruchu. Materiał Primeknit zawiera także warstwę CONTROLSKIN, która w połączeniu z systemem ANATOMICAL UPPER, imitującym kształt pięty, gwarantuje przyczepność i stabilizację w każdych warunkach.

Z kolei technologia PURECUT LACELESS zapewnia maksymalną kontrolę piłki. Warto również wspomnieć o zintegrowanej strukturze wsparcia śródstopia FORGED KNIT, która daje zawodnikom stabilizację przy najbardziej skomplikowanych ruchach i zwodach. Zaktualizowana struktura CONTROLFRAME, z wysokowydajnymi warstwami poliamidu, została zaprojektowana w celu stabilizacji ruchu, a nowa hybrydowa konstrukcja korków zwiększa mobilność i przyczepność do nawierzchni. Pianka BOOST™ na całej długości podeszwy odpowiada  za zwrot energii zainwestowanej w każdy ruch.

Sam Handy, VP of Design w adidas Football, powiedział: “Projektując model Predator 18+, chcieliśmy stworzyć najbardziej innowacyjny but na rynku, jednocześnie pozostając wiernymi etosowi, dzięki któremu Predator stał się tak kultowy. W efekcie stworzyliśmy korki dla graczy, którzy kontrolują grę za pomocą zabójczego panowania nad piłką lub podań przeszywających obronę przeciwnika. Nowy Predator dostarczy piłkarzom takim jak Paul Pogba i Dele Alli narzędzia niezbędne do maksymalizacji ich kreatywności”.

Predator 18+ jest również dostępny w wersji przeznaczonej do gry w specjalnych klatkach. Model Cage również zawiera innowacyjne technologie SOCKFIT COLLAR, PURECUT LACELESS i CONTROLSKIN oraz piankę  BOOST™ na całej długości podeszwy. Nowy Predator występuje także jako stylowy sneaker.

W ramach kolekcji Skystalker adidas Football zaprezentował również nową kolorystykę modelu NEMEZIZ 17+ 360 AGILITY, dedykowanego najbardziej zwinnym graczom, oraz X17+ 360 SPEED, w którym będą występować m.in. Gareth Bale, Luis Suárez i Gabriel Jesus.