Liga Mistrzów. Bayern - Celtic 3:0. Emocjonalny wpis Anny Lewandowskiej. "Pomyśleć, że 10 lat temu..."

Bayern Monachium pokonał Celtic 3:0 w trzecim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski tym razem gola nie strzelił, ale mocno wspierała go z trybun żona Anna. Po spotkaniu zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie.

Bayern pewnie wygrał z Celtikiem, a Lewandowski raz trafił do siatki, ale sędzia gola nie uznał. Dla jego żony nie miało to znaczenia. Po spotkaniu zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie.

„Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne! To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces!” - napisała.

 

Anna Stachurska poznała Roberta w 2007 roku, kiedy zostawał królem strzelców drugiej ligi. Był ogromnie utalentowany, ale nie mogła przypuszczać, że dziesięć lat później zostanie najlepszym strzelcem w historii polskiego futbolu. Oklaskiwała go z dwutysięcznego stadionu w Pruszkowie. W środę, w Monachium, była jednym z blisko 70 tysięcy fanów.

Bayern pokonał Celtic 3:0. Bramki strzelali Thomas Muller, Joshua Kimmich i Mats Hummels.

Więcej o: