Liga Mistrzów. Mała dziewczynka zrobiła furorę po golu Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zachwycił w meczu z Borussią Dortmund (3-1), w którym strzelił dwa gole. Ale show skradła mała dziewczynka ciesząca się z jego gola.

W 50. minucie Portugalczyk strzelił gola na 2-0 dla Realu Madryt, a dziewczynka będąca w sektorze kibiców Realu wykonała cieszynkę charakterystyczną dla czterokrotnego zdobywcy Złotej Piłki. To wideo stało się hitem sieci.

Dla gwiazdora obrońców tytułu to był wyjątkowy mecz z powodu jubileuszu. Portugalczyk w barwach Realu wystąpił po raz 400. W 399. wcześniejszych spotkaniach zdołał strzelić 410 goli: 269 w lidze, 89 w Lidze Mistrzów i 43 w innych rozgrywkach.

Okazja na uczczenie jubileuszu była idealna. Ronaldo z zespołami z Niemiec zagrał 20 razy i zdobył 23 bramki. Tego wieczoru król Ligi Mistrzów dołożył kolejne dwie. W 50. minucie przypomniał obrońcom, że nie da się go upilnować. Wyprzedził jednego z nich i bez przyjęcia pokonał bramkarza. Na 10 minut przed końcem meczu ustalił wynik na 3:1 obiegając Omera Topraka. Portugalczyk ma już 109 goli w 148 meczach w Lidze Mistrzów. Jest najlepszym strzelcem w historii. Więcej o meczu przeczytasz tutaj >>