Liga Mistrzów. Arjen Robben uderzył w Roberta Lewandowskiego?

Wywiad Roberta Lewandowskiego w "Spieglu" odbił się szerokim echem w całych Niemczech. Słowa Polaka mogły zostać skomentowane również przez Arjena Robbena.

Po meczu z Anderlechtem (3-0) w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Holender został zapytany o wywiad Lewandowskiego, w którym Polak skrytykował poczynania Bayernu. - Skoncentrujmy się na futbolu, mamy dużo do poprawienia. Nie powinniśmy za dużo mówić, tylko przemawiać na boisku - powiedział Robben.

Te słowa można odebrać jako krytykę Lewandowskiego; z taką interpretacją zgadza się większość niemieckich mediów. 

Stosunki między dwiema gwiazdami Bayernu od dłuższego czasu nie są najlepsze. - A najchłodniejsza była radość Arjena Robbena, który do końca meczu toczył z Lewandowskim pojedynek na spojrzenia z serii: dlaczego znowu mi nie podałeś?. Obaj mieli jeśli chodzi o niepodawanie sporo za uszami. Ale to akurat nic nowego i pewnie już żaden wywiad tego nie zmieni - napisał po meczu Paweł Wilkowicz (czytaj więcej >>).

Bayern pokonał Anderlecht 3-0 po golach Lewandowskiego (z karnego), Thiago Alcantary i Joshuy Kimmicha. W drugim meczu tej grupy Celtic przegrał 0-5 z Paris Saint-Germain.

Więcej o: