Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Marc Bartra przeszedł operację

Hiszpan doznał obrażeń ręki w wyniku eksplozji ładunków wybuchowych obok przejeżdżającego autokaru z piłkarzami Borussii Dortmund. Lekarze poinformowali, że operacja nadgarstka zakończyła się sukcesem.

Pierwsze informacje o stanie zdrowia Marca Bartry po eksplozji trzech ładunków wybuchowych w pobliżu autokaru z piłkarzami Borussii Dortmund były dobre. Niemieckie media informowały, że zawodnikowi nie stało się nic poważnego.

Dopiero późnym wieczorem przedstawiciel policji w Dortmundzie powiedział  dziennikarzom, że stan poszkodowanego w wyniku eksplozji Hiszpana "został skorygowany z lekko rannego na poważnie rannego". Piłkarz potrzebował operacji.

Operacja zakończyła się sukcesem. Wciąż jednak nie podano szczegółowych informacji o stanie zdrowia piłkarza. Prawdopodobnie już w tym sezonie nie zobaczymy Bartry na boisku.

Liga Mistrzów. Borussia - Monaco. "Futbol będzie żył dalej, przetrwał już wiele klęsk i dopustów bożych"

Więcej o:
Komentarze (3)
Liga Mistrzów. Marc Bartra przeszedł operację
Zaloguj się
 • xfish

  Oceniono 3 razy 3

  Widzę, że komentarze pod artykułem o wybuchu zostały jednak zablokowane co sugeruje, że znaleziony przy miejscu eksplozji list zawierał dwa wyrazy A A (i nie chodzi o anonimowych alkoholików)

 • rumun106

  0

  weżcie już skończcie...5 art na głównej o BVB...to było wczoraj, dziś jest środa i masa innych wydarzeń...zaraz dacie zdjęcie firmy która produkuje szyby do autokarów...albo Wilkowicza co biega z telefonem i nagrywa Bartrę jak wychodzi ze szpitala

 • covington

  0

  Według niemieckiej prasy Bartra doznał złamania kości promieniowej. Z ręki i ramienia lekarze musieli mu także usunąć liczne odłamki szkła.
  @MarcBartra - ¡Que te recuperes! Schnelle Genesung!
  @BVB - what doesn't kill you makes you stronger!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX