Liga Mistrzów. Trzy eksplozje obok autobusu Borussii Dortmund! Marc Bartra ranny

Jak poinformowały niemieckie media obok przejeżdżającego autokaru z piłkarzami Borussii Dortmund doszło do trzech wybuchów. Jeden z piłkarzy został zabrany do szpitala. Mecz został odwołany.

Na godzinę przed ćwierćfinałowym meczem Borussii Dortmund z Monaco w Lidze Mistrzów doszło do szokującego zdarzenia. W pobliżu przejeżdżającego autobusu z piłkarzami niemieckiej drużyny zdetonowano trzy materiały wybuchowe. Incydent miał miejsce 10 kilometrów od stadionu w Dortmundzie.

Oficjalne konto Borussii poinformowało, że jedna osoba została ranna. Według niemieckiego dziennika "Bild" w wyniku eksplozji ucierpiał Hiszpan Marc Bartra. Obrońca został przewieziony do szpitala. Piłkarz ma rozciętą rękę przez odłamki szyby.

W autokarze był Łukasz Piszczek. Obrońca reprezentacji nie odniósł obrażeń i wraz z kolegami z zespołu wrócił do hotelu. - Jak przejeżdżaliśmy obok miedzy autami a płotem wybuchła bomba. Wszystko ok. Bartra ma rozcięta rękę. W szpitalu - taką wiadomość Łukasz Piszczek przesłał dziennikarzowi "Przeglądu Sportowego".

Ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów Borussii z Monaco został odwołany i przeniesiony na środę na godz. 18.45.

Łukasz Piszczek wysłał wiadomość do rodziny

Reprezentant Polski tuż po wybuchu wysłał wiadomość do swojej rodziny. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Mecz odwołany! Kiedy zagrają?

Wtorkowe spotkanie Borussii Dortmund z Monaco zostało odwołane. UEFA podjęła decyzję o nowym terminie spotkania. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Trzy wybuch w Dortmundzie. Jeden piłkarz poszkodowany

We wtorek przed meczem Ligi Mistrzów doszło do trzech wybuchów w Dortmundzie. Poszkodowany został jeden piłkarz BVB. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Zobacz wideo

O to chodzi w piłce nożnej! Piękna akcja kibiców Borussii Dortmund [ZDJĘCIA]

Więcej o: