Liga Mistrzów. Michał Pazdan o swojej kontuzji i rywalizacji z Cristiano Ronaldo

- Nie wiem czy wrócę za dwa dni, czy za dziesięć - powiedział w rozmowie ze "Sportowymi Faktami" o swojej kontuzji Michał Pazdan, obrońca reprezentacji Polski i Legii Warszawa.

Pazdan doznał kontuzji na zgrupowaniu kadry przed meczem eliminacji mistrzostw świata 2018 z Kazachstanem (2:2). - Mam problem z mięśniami piszczelowymi. Dwa dni przed meczem z Kazachstanem zaczęły mnie boleć. Już wcześniej czułem drobny ból. Dobę przed spotkaniem wiedziałem, że nie będę w stanie zagrać - wyjaśnił obrońca. Na jego problemy miało wpływ przemęczenie; po Euro 2016 miał jedynie 10 dni wolnego.

Nie wiadomo jak poważna jest kontuzja, pod znakiem zapytania stoi występ z Borussią Dortmund w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów (środa 14 września). - Na razie się leczę. Nie wiem czy wrócę za dwa dni, czy za dziesięć. Z Termalicą w sobotę na pewno nie zagram - stwierdził Pazdan.

Obrońca skomentował też jego nadchodzący pojedynek z Cristiano Ronaldo (Legia gra w grupie jeszcze z Realem Madryt i Sportingiem). - Nie myślę jeszcze o pojedynkach z nim, dużo czasu zostało do tego spotkania. Cristiano w reprezentacji i w klubie to inny zawodnik. W Realu gra bardziej na skrzydle. Nie nastawiam się specjalnie na jednego konkretnego zawodnika. Cała rozmowa na stronie "Sportowych Faktów".

Zobacz wideo

Najdrożsi polscy piłkarze wszech czasów

Więcej o: