Ronaldo z urazem wcześniej zakończył trening. Czy zagra finale Ligi Mistrzów? [WIDEO]

Występ Cristiano Ronaldo w finale Ligi Mistrzów z Atletico Madryt, po wtorkowym treningu, przez chwilę stał pod znakiem zapytania po tym jak Portugalczyk musiał przedwcześnie opuścić trening Realu Madryt. Jednak w wywiadzie udzielonym klubowej telewizji RealMadrid TV CR7 uspokoił swoich fanów.

Do incydentu doszło na boisku treningowym Realu Madryt. Podczas walki o piłkę obrońca "Królewskich", Dani Carvajal odepchnął Cristiano Ronaldo, który zderzył się z bramkarzem Kiko Casillą. Po interwencji klubowych medyków reprezentant Portugalii musiał opuścić trening.

Mina Ronaldo, gdy schodził do szatni z pewnością nie napawała optymizmem kibiców Realu Madryt, a cieszyła fanów Atletico Madryt. Czy CR7 opuści finał Ligi Mistrzów?

W wywiadzie udzielonym klubowej telewizji RealMadrid TV Ronaldo uspokoił kibiców: "Dzisiaj na treningu miałem mały problem, stłuczenie mięśnia, ale na pewno jutro już wszystko będzie dobrze."

Euro 2016. Kontuzja Krychowiaka. "Gdyby nie to pragnienie zdobycia drugiego trofeum w tym sezonie, to nie zagrałby w meczu Sevilli"

Zobacz wideo

Łyk statystyki, czyli najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w sezonie 2015/16 [ZDJĘCIA]

Więcej o: