Ter Stegen: Moja najważniejsza interwencja w Barcelonie? Obrona strzału Lewandowskiego

Bramkarz Barcelony w wywiadzie dla BarcaTV przyznał, że jedną z jego najważniejszych interwencji podczas ostatnich dwóch lat w Barcelonie była obrona strzału Roberta Lewandowskiego w półfinale Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy - Barcelona walczyła w 2015 roku z Bayernem w półfinale Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu na Camp Nou Katalończycy wygrali 3:0. W drugim w Monachium Bayern atakował od pierwszej minuty, żeby odrobić straty. Lewandowski znalazł się w świetnej sytuacji przy stanie 2:1 dla rywali, w 39. minucie meczu. Niemiec zachował się jednak kapitalnie, instynktownie broniąc strzał polskiego napastnika.

Bayern ostatecznie wygrał z Barceloną 3:2 (Lewandowski strzelił jedną z bramek), ale do finału awansowali rywale. Wypowiedź bramkarza Barcelony znalazł Maciej Iwański, dziennikarz TVP. Cały wywiad z niemieckim bramkarzem można obejrzeć tutaj >>

Bayern Monachium i Robert Lewandowski świętują czwarte z rzędu mistrzostwo Niemiec [DUŻE ZDJĘCIA]