Liga Mistrzów. CSKA Moskwa - VfL Wolfsburg 0:2. Fatalny błąd Akinfiejewa [WIDEO]

Igor Akinfiejew musi nie cierpieć występów w Lidze Mistrzów. Spotkanie z Wolfsburgiem było 36. z rzędu w tych rozgrywkach, w którym bramkarz CSKA Moskwa wyjmował piłkę z siatki. Na dodatek, za pierwszym razem miało to miejsce po koszmarnym błędzie Rosjanina

Winę za odpadnięcie z rozgrywek ponosi m.in. bramkarz moskiewskiego zespołu. Pierwszy gol meczu padł w 67. min. Andre Schuerrle, który pojawił się na boisku sześć minut wcześniej, dopiero co podniósł się z murawy po bolesnym uderzeniu przez rywala. Niemiec niechętnie pobiegł prawym skrzydłem do piłki i raczej bez większej wiary w sukces uderzył z niesamowicie ostrego kąta. Akinfiejew właściwie sam wrzucił sobie piłkę do siatki.

Dużo ładniejsze uderzenie Schuerrle zaliczył w 88. min po podaniu od Junga, który siedem minut wcześniej zastąpił Krusego.

Dzięki temu, goście pokonali CSKA po dość nudnym meczu i przynajmniej na chwilę awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Tymczasem, moskwianie stracili szansą na wyjście z grupy.

Koszulki piłkarskie inspirowane płytami The Beatles, The Rolling Stones... [ZOBACZ]