Bayern - Barcelona. Lewandowski graczem meczu. "Do końca walczyliśmy"

- Po strzeleniu gola pomyśleliśmy, że jest szansa. Ale Barcelona szybko odpowiedziała. Wtedy wiedzieliśmy, że do końca walczymy po prostu o zwycięstwo, nie tylko dla siebie, ale i dla kibiców - powiedział po meczu z Barceloną na antenie Canal Plus Robert Lewandowski. Polak został uznany przez UEFA zawodnikiem meczu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Cieszę się z tego, ale niestety nie udało nam się awansować do finału w Berlinie. Jednak wynik rewanżu to nagroda za naszą walkę. Pokazaliśmy, że jesteśmy świetną drużyną - powiedział Lewandowski. Barcelona strzeliła swoje oba gole po szybkich kontratakach. - Rywale zaskoczyli nas z kontrataków. Trener Guardiola podziękował nam po meczu za walkę do końca.

Lewandowski wypowiedział się również na temat gry w masce ochronnej. - Cieszę się, że szybko wróciłem do gry. Maski nie mogę zdjąć, bo skutki mogłyby być opłakane. Muszę w niej grać, niezależnie od tego, czy jest wygodna, czy nie. Zacząłem się do niej przyzwyczajać - powiedział napastnik Bayernu.

Zobacz wideo

O błyskotliwej karierze i pasjach Roberta Lewandowskiego przeczytaj w książce "Pogromca Realu" >>

Najlepsze występy w historii LM. Są Lewandowski i Messi (ile razy?) [ZOBACZ]

źródło: Okazje.info

Więcej o: