Liga Mistrzów. Bayern faworytem bukmacherów

W Lidze Mistrzów zostało już tylko osiem drużyn. Kto okaże się najlepszy? Faworytem bukmacherów jest Bayern Monachium, najmniejsze szanse ma według nich Monaco.

W środę poznaliśmy ostatnich ćwierćfinalistów, którymi zostali Juventus Turyn i FC Barcelona . Hiszpanie pewnie wyeliminowali Manchester City i według firmy bukmacherskiej William Hill większe szanse na zwycięstwo w całych rozgrywkach ma tylko Bayern. Za złotówkę postawioną na mistrzów Niemiec można otrzymać 3,25 zł, podczas gdy za triumf Barcelony możemy otrzymać 3,5 zł. Trzeci na liście faworytów jest Real z kursem 4,33.

Wygranie Ligi Mistrzów przez kogoś spoza tej trójki będzie już dużą niespodzianką. Za trafne wytypowanie którejkolwiek z pozostałych drużyn bukmacherzy są gotowi wypłacić ponad 10 złotych za każdą postawioną złotówkę. Najmniejsze szanse dają Monaco, na wygranej którego można się wzbogacić z 40-krotnym przebiciem.

Kursy mogą się znacznie zmienić po piątkowym losowaniu par ćwierćfinałowych. Relacja Z Czuba i na żywo od 11.

Kto wygra Ligę Mistrzów?

Kursy firmy William Hill

Zlatan Ibrahimović - cytaty wybrane [ZOBACZ]

Materiały partnerów gazeta.pl Nike Koszulka Fc Barcelona Nike Juve Home Stadium Koszulka Klubowa Biały Adidas Fc Bayern München

Kto wygra Ligę Mistrzów?
Więcej o: