Liga Mistrzów. Bayern poważnie osłabiony w meczu z City

Franck Ribery nie zagra w pierwszym meczu grupy E Ligi Mistrzów z Manchesterem City. - Wątpliwy jest także występ Arjena Robbena - poinformował na konferencji prasowej trener Bayernu Monachium Pep Guardiola. Relacja Z Czuba i na żywo w środę od 20.45 w Sport.pl.

Ribery po długiej przerwie spowodowanej kontuzją kolana w sobotę zadebiutował w tym sezonie w Bundeslidze. Wszedł z ławki w wygranym 2:0 meczu z VfB Stuttgart, zmieniając w 68, minucie Mario Goetzego. W 85. minucie strzelił drugą bramkę dla Bayernu po podaniu Roberta Lewandowskiego.

- Nie ma go tu, jest w domu. W poniedziałek poszedł do lekarza, który orzekł, że nie może grać - powiedział Guardiola.

Problemy z kolanem ma także Robben. - Arjen jest tutaj i trenuje. To pierwszy jego trening z pierwszym zespołem w tym tygodniu, musimy zobaczyć, jak wypadnie - powiedział hiszpański trener.

W Monachium mają już mały szpital. Do Bastiana Schweinsteigera, Thiago Alcantary, Rafinii i Javiego Martineza dołączył Holger Badstuber, który naderwał mięsień uda i będzie musiał przejść operację.