Finał LM ze Sport.pl. Trzecie pytanie w konkursie!

Już w sobotę finał Ligi Mistrzów Real - Atletico. Z tej okazji mamy quiz z nagrodami. Trzecie pytanie znajdziesz poniżej.

Już na początku szczegóły najważniejsze poniżej wszystko dokładnie wyłuszczamy raz jeszcze. Numer SMS to 71466 , cena tylko 1 zł + VAT (czyli 1,23 zł z VAT), pytania nie są banalne, ale też nie arcytrudne. Codziennie jedno - aż do soboty - zawsze o 15. Odpowiadamy a, b, c lub d. W treści SMS wpisujemy np. quiz.b - jeśli poprawną odpowiedzią jest ta druga oczywiście. UWAGA: To, że przegapiliście pierwsze pytanie, nie oznacza, że nie macie szans. Będzie pytanie otwarte, a przede wszystkim przyznajemy punkty za czas odpowiedzi, i wciąż każdy ma szansę.

A teraz nagroda. Myśleliśmy, żeby były nimi koszulki bohaterów finału LM Realu Madryt i Atletico Madryt. Ale wszyscy wiemy, że można podziwiać ten mecz, będąc kibicem innej drużyny z Europy, która w Champions League nie zaszła tak daleko. Dlatego koszulkę słynnego klubu wybierzecie sobie sami, a my ją Wam sprezentujemy. Plus piłkę zbliżającego się mundialu w Brazylii - "Brazzucę".

Odpowiedz na pytania, wygraj!

Codziennie o godz. 15 zadamy jedno pytanie w quizie "Finał LM ze Sport.pl". Regulamin znajdziecie tutaj . Zawsze kolejnego pytania szukajcie w tym samym miejscu na Sport.pl i na Gazeta.pl. Przypomnimy Wam o kolejnej rundzie konkursu również specjalnym powiadomieniem z aplikacji Sport.pl LIVE (jeśli jeszcze jej nie macie, tu możecie znaleźć wersje Sport.pl LIVE na wszystkie systemy).

Nagrodę przyznamy osobie, która w sumie najszybciej i oczywiście poprawnie odpowie na wszystkie cztery pytania. Im szybciej wyślecie SMS, tym więcej punktów dostaniecie, więc nawet dłuższe zastanawianie się w którymś pytaniu nie wyeliminuje Was z gry - wszak możecie być najszybsi w kolejnych etapach. A punkty zdobywa aż 5000 pierwszych SMS-ów.

Dodatkowo po finale LM zadamy pytanie otwarte. Kolejna szansa na koszulkę i piłkę. Ale tylko dla tych, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania. Ostatnią odpowiedź - najciekawszą - redakcja Sport.pl też nagrodzi. Zapraszamy i bawcie się dobrze podczas finału LM.

PYTANIE KONKURSOWE 3

Który kraj miał najczęściej swojego przedstawiciela w finale Ligi/Pucharu Mistrzów?

a) Hiszpania

b) Anglia

c) Włochy

d) Niemcy

Wyślij SMS o treści quiz.X (gdzie X to litera poprawnej odpowiedzi) na numer 71466 . Cena to 1 zł + VAT (czyli 1,23 zł z VAT).

Na odpowiedzi czekamy dziś od godz. 15 przez dobę. W sobotę o 15 kolejne pytanie. Nie przegap, odpowiedz na wszystkie i wygraj koszulkę ukochanego klubu i mundialową piłkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.