Liga Mistrzów. "L'Equipe": Ibrahimović nie zagra w rewanżu

Według informacji dziennika "L'Equipe" Zlatan Ibrahimović nie zagra w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów w Londynie. To efekt kontuzji odniesionej w środowym spotkaniu wygranym przez PSG 3:1.

Szwedzki napastnik zszedł z boiska w 68. minucie meczu z Chelsea, zastąpiony przez Lucasa Mourę. Według francuskiej gazety jego przerwa w grze potrwa kilka tygodni.

Takiego określenia miał użyć prezydent PSG Nasser Al Khelaifi. - To kontuzja mięśnia, będzie potrzebował trochę czasu, by dojść do siebie - przyznał trener PSG Laurent Blanc.

Jeśli te przewidywania się potwierdzą, to we wtorek 8 kwietnia na Stamford Bridge w ataku zagrają Moura i Edinson Cavani.

"La Gazzeta": Przerwa potrwa miesiąc?

Włoska "La Gazetta dello Sport" spekuluje, że Ibrahimović może pauzować nawet miesiąc, co oznaczałoby, że nie zagra także w ewentualnym półfinale, w którym PSG może zagrać 22 lub 23 kwietnia.

Wciąż nieznane są wyniki badać Szweda. - Wszystko jest możliwe, czekamy na wyniki badań - przyznał lekarz PSG.

Najlepsze zdjęcia 1/4 finału LM! Ronaldo, Bale, Ibrahimović, Mourinho, Sarkozy, Depardieu...