Liga Mistrzów. Mchitarian: Lewandowski to jeden z najlepszych napastników świata

- To, jak biegał, walczył i ze spokojem strzelił zwycięskiego gola, jest nie do opisania. Według mnie to jeden z najlepszych napastników świata. On jest po prostu wspaniały - komplementuje Roberta Lewandowskiego Henrich Mchitarian, pomocnik Borussii Dortmund.

Robert Lewandowski miał asystę przy golu Mchitariana i zdobył decydującą bramkę, a Borussia Dortmund pokonała Arsenal 2:1 w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów. - Ten wynik jest dla nas wspaniały. Przy podaniu od Lewandowskiego miałem mnóstwo miejsca. Opanowałem piłkę i zdobyłem bramkę - powiedział Mchitarian, który trafił do siatki w 16. minucie.

Bohaterem meczu był Lewandowski. Zdaniem Ormianina Polak jest czołowym napastnikiem świata. - To, jak biegał, walczył i ze spokojem strzelił zwycięskiego gola, jest nie do opisania. Według mnie to jeden z najlepszych napastników świata. On jest po prostu wspaniały - mówił o Lewandowskim Mchitarian.

- Najważniejsze dla mnie nie są bramki, a to, czy dobrze gram. Chcę być coraz lepszy, a jeszcze nieco brakuje mi do tego, na co mnie stać - dodał Mchitarian.

Po trzech kolejkach w grupie F Borussia, Arsenal i Napoli mają po sześć punktów. Walka o awans do kolejnej fazy może się toczyć do ostatniej kolejki. - Musimy zagrać lepiej w trzech kolejnych meczach, wznieść się na wyższy poziom i zdobyć nieco więcej punktów - uważa Mchitarian.

Tabela grupy F

Kolejno: klub, mecze, punkty, bramki

Więcej o:
Copyright © Agora SA