Liga Mistrzów. Co za wpadka! Bramkarz Viktorii Pilzno sprezentował rywalom gola [WIDEO]

W meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów CSKA Moskwa pokonało Viktorię Pilzno 3:2. Na długo ten mecz zapamięta bramkarz Viktorii Matus Kozacik, który popisał się rzadko spotykanym w tych prestiżowych rozgrywkach kiksem.

Była 78. minuta spotkania. Naciskany przez rywala Radim Reznik podał do Kozacika, a ten próbował przyjąć piłkę. Futbolówka przeturlała się jednak pod jego nogą i wpadła do siatki. Bramkarz myślał chyba, że sędzia odgwiżdże faul na Rezniku.

Gol ten być może zadecydował o zwycięstwie CSKA, które do 78. minuty prowadziło 2:1. W końcówce kontaktową bramkę dla gości zdobył Marek Bakos, ale na wyrównanie zabrakło już Czechom czasu.

Po dwóch seriach spotkań Viktoria ma zero punktów. W pierwszej kolejce przegrała u siebie z Manchesterem City 0:3. CSKA przed dwoma tygodniami również przegrał 0:3, a pogromcą Rosjan był Bayern Monachium.