Finał Ligi Mistrzów. Boateng zemścił się na Suboticiu

Tuż po końcowym gwizdku sobotniego finału Ligi Mistrzów (2:1 dla Bayernu) Jerome Boateng podbiegł do smutnego Nevena Suboticia i wykrzyczał mu coś w twarz. To zemsta za sytuację sprzed roku, kiedy obrońca Borussii podobnie potraktował Arjena Robbena.

Rok temu Arjen Robben nie wykorzystał rzutu karnego w meczu z Borussią. Gdy po strzale stał i nie wierzył w to, co się stało, podbiegł do niego Neven Subotić, zbliżył swoją twarz do twarzy Holendra i zaczął z niego drwić, krzycząc jakieś słowa. Borussia wygrała ten mecz 1:0 i została później mistrzem Niemiec.

 

W sobotę Bayern pokonał Borussię 2:1 w finale Ligi Mistrzów. Wcześniej wygrał też Bundesligę. Po końcowym gwizdku sobotniego finału piłkarze Borussii wyglądali na załamanych. Wśród nich był Neven Subotić. Wtedy podbiegł do niego Jerome Boateng i zachował się tak jak Subotić rok temu.

W internecie powstają już memy na ten temat.

embed

Mem poniżej porównuje wczorajsze zachowanie Boatenga z sytuacją po zeszłorocznym finale Bayernu z Chelsea, gdzie Didier Drogba pocieszał załamanego Bastiana Schweinsteigera.

embed

Reakcje internetu na finał Ligi Mistrzów ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA