Wielki finał LM Borussia - Real na żywo w Sport.pl. Kto wygra najważniejszy mecz sezonu?

W sobotę o 20:45 na stadionie Wembley w Londynie Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie zagra w finale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Jeśli weekendowe "obowiązki" nie pozwolą Ci obejrzeć spotkania - nie rozstawaj się z telefonem, a zapewnimy Ci pełną multimedialną obsługę tego najważniejszego meczu sezonu.

Już kilkadziesiąt minut przed meczem rozpoczniemy relację Z Czuba i Na Żywo. Będzie ją można śledzić nie tylko na Sport.pl i na Gazeta.pl, ale też dzięki naszej aplikacji Sport.pl LIVE na smartfony (Android i IOs, Windows Phone oraz Blackberry) oraz w telefonie za pośrednictwem mobilnej wersji naszego serwisu.

Znajdź swój system - i zainstaluj aplikację Sport.pl Live ?

Na ten mecz czeka cały piłkarski świat. Dla Polaków finał ma jednak znaczenie szczególne, gdyż po raz pierwszy w historii Ligi Mistrzów aż trzech Polaków ma szansę jednocześnie sięgnąć po najważniejsze trofeum w klubowym futbolu.

W trakcie meczu nasi dziennikarze prosto z londyńskiego Wembley będą wysyłać zdjęcia, tweety, gorące analizy i obserwacje, które znajdą się w naszej relacji. Tam też na żywo komentarze ekspertów i kibiców z sieci. Wasze!

Po spotkaniu ocenimy piłkarzy obu ekip, będziemy na konferencji pomeczowej, nagramy wideo, spiszemy komentarze i wypowiedzi trenerów oraz piłkarzy. Nie możecie tego przegapić, nawet jeśli w tym czasie nie będziecie mieć dostępu do komputera.

Wszystkie kluczowe informacje o najważniejszym meczu sezonu znajdziecie poniżej oraz w dziale Liga Mistrzów na Sport.pl . Śledźcie, komentujcie i bądźcie z nami na londyńskim Wembley w sobotę o 20:45.

Zapraszamy!

Więcej o: