Liga Mistrzów. "Klub bez dumy". Hiszpańskie media po meczu z Bayernem

"Upokorzeni", "Zgnieceni" - to tylko niektóre tytuły z hiszpańskich serwisów internetowych po porażce Barcelony 0:3 z Bayernem w rewanżu 1/2 finału Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz Katalończycy przegrali 0:4.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida

"Upokorzeni i poza Europą" - tytułuje relację z meczu kataloński "Sport". "Barcelona pożegnała się z Ligą Mistrzów w najbardziej okrutny i bolesny ze sposobów. Spotkała się z czymś nieznanym, pokonana przez Bayern w dwumeczu 7:0" - czytamy.

Dużo ostrzejszy w ocenie jest "El Mundo Deportivo". "Klub bez dumy żegna się z Ligą Mistrzów" - grzmi w serwisie internetowym. "Brak Leo Messiego w pierwszym składzie zmroził wypełnione po brzegi Camp Nou. W zespole, który stadion wspierał, nikt nie wierzył w odrobienie strat. Barcelona nie była w stanie nawet wygrać meczu. Bayern rozbił ją 3:0".

Madrycka "Marca" bije w oczy tytułem "0:7. Zgnieceni". "Zostali upokorzeni przez cyklon. Spotkanie przyćmił brak Leo Messiego, który z powodu bólu mięśni nie był w stanie zagrać nawet minuty (...). Wynik dwumeczu - 0:7 - powinien być poważnym ostrzeżeniem dla drużyny, która od jakiegoś czasu zdawała się popaść w samozadowolenie".

Zobacz wideo

Czytaj relację Z Czuba i na żywo z meczu FC Barcelona - Bayern Monachium ?

Więcej o: