Liga Mistrzów. Beckenbauer: Uwaga na Barcelonę! Zastosują "brudne sztuczki"

Legenda niemieckiego futbolu - Franz Beckenbauer ostrzega piłkarzy i sztab Bayernu Monachium przed środowym rewanżem w półfinale Ligi Mistrzów. - Użyją wszystkich możliwych "brudnych sztuczek", by wyprowadzić nas z równowagi - mówi były piłkarz. Mecz na Camp Nou w środę o 20.45 - Relacja Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl

Nie możesz obejrzeć LM? Emocje jak w TV, poczujesz tylko tutaj! ?

Pierwszy mecz, jaki odbył się w Monachium zakończył się wygraną gospodarzy aż 4:0. Mimo to Beckenbauer uważa, że nie można jeszcze skreślać "Dumy Katalonii" przed rewanżem na Camp Nou.

- Oni użyją wszystkich możliwych sztuczek, by wyprowadzić Bayern z równowagi. Nie będą się wahać, czy użyć metod niezgodnych z przepisami. Będą walczyć - powiedział Beckenbauer w rozmowie z "Bildem".

- Barca się nie podda. Dadzą z siebie wszystko, by odwrócić losy rywalizacji. Będą próbowali sprowokować Bayern i użyją do tego "brudnych sztuczek", jeśli zajdzie taka potrzeba. Najprawdopodobniej spróbują prowadzić bardzo fizyczną i ostrą grę, by zakłócić naszą taktykę. Bayern musi unikać dwójkowych starć, a na pewno będzie całe mnóstwo pomniejszych fauli - zaznaczył były reprezentant Niemiec.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida

Więcej o:
Copyright © Agora SA