Liga Mistrzów. Cały świat zachwyca się Lewandowskim

Czy Lewandowski ma szansę przebić Zbigniewa Bońka i zostać polskim piłkarzem wszech czasów? Ile jego zasługi w strzelonych bramkach a ile całego zespołu? Nie milkną echa wielkiego wyczynu polskiego napastnika.

W środę Lewandowski strzelił wszystkie cztery gole dla Borussii w wygranym 4:1 półfinale Ligi Mistrzów z Realem. Nie milkną komentarze i opinie.

Niemieckie media w euforii

Niemieckie media od razu po meczu wpadły w stan bliski ekstazie. "Czteropak Lewandowskiego" i "Lewandowski zdemontował Real" to tylko niektóre tytuły.

Borussia chce zatrzymać Lewandowskiego

W odróżnieniu od Goetzego, nie ma klauzuli określającej, za ile może odejść - mówi o Robercie Lewandowskim dyrektor Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke. Niemiecki klub chce zatrzymać Polaka.

Czy Lewandowski prześcignie Bońka?

Co musi się stać, by o Lewandowskim mówić jako o polskim piłkarzu wszech czasów? Czy to w ogóle możliwe? Przeczytaj i zagłosuj w naszym sondażu.

Subotić: Lewandowski nie strzelił czterech goli

- Lewandowski nie strzelił czterech goli, zdobył je zespół - powiedział Neven Subotić. Skomentował też akcję, po której Borussia straciła bramkę.

Wzruszenie matki Lewandowskiego

- Jestem wzruszona. Po pierwszym golu wiedziałam, że to będzie dzień Roberta - powiedziała Iwona Lewandowska

Zobacz wideo

"Marca": Trwa niemiecka klątwa Realu

Jak przypomina "Marca", w 25 meczach pucharowych rozegranych przez Real na terenie Niemiec tylko raz wygrali goście. Dziennik przytacza inne wysokie porażki Realu.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida

Czy Robert Lewandowski ma szansę zostać polskim piłkarzem wszech czasów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.