Ibrahimović: Z Beckhamem PSG zdobędzie Ligę Mistrzów

- Zamierzamy w przyszłym roku wygrać Ligę Mistrzów, a David Beckham będzie miał w tym duży udział - mówi o planach PSG największa gwiazda francuskiego klubu, Zlatan Ibrahimović. Kontrakt Anglika wygasa w czerwcu, ale Ibrahimović jest przekonany, że Beckham zostanie w Paryżu na kolejny sezon.

Beckham jest obok Ibrahimovicia najbardziej medialną postacią w PSG. 38-letni zawodnik to żywa legenda angielskiej piłki. Do Francji trafił w styczniu z Los Angeles Galaxy. Oprócz walki o mistrzostwo kraju miał pomóc paryżanom zdobyć Ligę Mistrzów. Nie udało się - PSG, które zmierza po mistrzostwo kraju, w ćwierćfinale europejskich rozgrywek zostało wyeliminowane przez Barcelonę. Ale Anglik być może będzie miał jeszcze jedną szansę. Musi jednak przedłużyć wygasający w czerwcu kontrakt.

- Właściciele chcą go zatrzymać, fani chcą go zatrzymać, piłkarze chcą go zatrzymać, dlatego jestem pewien, że on sam zdecyduje się zostać na kolejny sezon - uważa Ibrahimović. - To profesjonalista. Jest zawiedziony tym, że nie udało się wyeliminować Barcelony, ale wierzy, że jest w stanie odnieść tu sukces. Dlatego z nami zostanie. Zamierzamy w przyszłym roku wygrać Ligę Mistrzów, a David Beckham będzie miał w tym duży udział - zadeklarował Szwed.

Więcej o: