Liga Mistrzów. Messi utykał po zakończeniu meczu z PSG. Testy medyczne uspokajają "Wszystko OK"

Jak wynika z doniesień hiszpańskich dziennikarzy wejście Messiego w środowym meczu z PSG mogło Barcelonę wiele kosztować. Po meczu Argentyńczyk poważnie utykał i wiele wskazywało na to, że jego kontuzja się odnowiła. Messi przeszedł jednak na drugi dzień testy medyczne i wszystko jest już w porządku.

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się jakie to proste"

Powrót Messiego na mecz z PSG do ostatnich chwil nie był pewny. Ostatecznie Tito Vilanova posadził swojego najlepszego piłkarza na ławce. 26-latek wszedł z ławki dopiero, gdy jego koledzy przegrywali 0:1 i miał duży udział przy golu wyrównującym, który dał Barcelonie awans do półfinału. Po meczu schodził on jednak z boiska utykając, a wielu kibiców niepokoiło się jego stanem zdrowia.

Już następnego dnia rano sztab medyczny FC Barcelony szczegółowo przebadał najskuteczniejszego piłkarza klubu w tym sezonie i wszystko wskazuje na to, że po kontuzji nie ma już śladu. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu, wejście z ławki w środowym meczu nie wpłynęło negatywnie na stan zdrowia piłkarza i będzie mógł kontynuować ustalony plan treningowy, który ma przywrócić go do stuprocentowej sprawności.

Messi będzie przygotowywał się więc z resztą zespołu i zagra w najbliższym meczu Barcelony na wyjeździe z Realem Saragossa, który odbędzie się już w niedzielę o 19. Relacja na żywo z tego spotkania na Sport.pl i w naszej aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: