Cezary Kucharski dla Sport.pl: Asysta Lewandowskiego nie była przypadkowa

- Schemat jaki ćwiczy Borussia dziś się udał. Zagranie Lewandowskiego do Reusa przy pierwszym golu nie było przypadkowe - twierdzi były piłkarz Legii a obecnie menedżer Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski, który oglądał mecz Real - Borussia (2:2) na Santiago Bernabeu.

Wszystkie wtorkowe bramki z Ligi Mistrzów na ZCzuba.tv

- To było dobre spotkanie w wykonaniu Roberta. Miał udział przy obu golach. Dziś nie strzelił, a od napastnika wymaga się przede wszystkim trafiania w bramkę, ale pokazał, że jest bardzo przydatny tej drużynie. Przy pierwszym golu udał się schemat ćwiczony przez klub z Dortmundu, zagranie Roberta nie było przypadkowe - mówi Kucharski.

- Jeśli popatrzymy na sytuacje jakie stworzyły oba zespoły, to remis jest sprawiedliwy. Choć bardziej cieszy się Borussia, w końcu zremisowała na Santiago Bernabeu - dodał.

- Nie byłem zdziwiony tym jak w pierwszej połowie Borussia paraliżowała ataki Realu. To jest w końcu dwukrotny mistrz Niemiec, świetnie zorganizowany zespół. Spodziewałem się takiej gry. Proszę zwrócić uwagę, że Ronaldo właściwie nie miał sytuacji bramkowych. A to zasługa również Łukasza Piszczka. Trzeba go pochwalić, bo choć dziś był może mniej widoczny w ataku, ale na własnej połowie nie pozwolił rozwinąć Portugalczykowi skrzydeł - stwierdził Kucharski.

Borussia Dortmund ? zremisowała z Realem Madryt

Zobacz wideo
Więcej o: