Liga Mistrzów. Kibic, który wbiegł na murawę w meczu Borussia - Real reklamował Volkswagena?

W trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia pokonała w Dortmundzie Real 2:1 i jest liderem grupy. Jedyną bramkę dla Realu zdobył w pierwszej połowie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk był również jednym z bohaterów sceny z drugiej części spotkania.

Na boisku pojawił się wtedy jeden z kibiców. Młody człowiek w białej koszulce z numerem 7 na plecach wbiegł w pole karne i zaczął wymachiwać ręką tuż przed twarzą Ronaldo. Po chwili został usunięty z murawy przez jednego z członków ekipy porządkowej.

Po wnikliwej analizie okazało się, że na jego trykocie widniał napis "Nowy Golf7 w sprzedaży już od listopada". Wybryk kibica mógł mieć podłoże marketingowe, ponieważ, nowy produkt Volkswagena faktycznie ma zostać wypuszczony na rynek w przyszłym miesiącu. Po meczu Ronaldo nie chciał się wypowiadać na temat tego wydarzenia.

Pierwszą bramkę w środowym meczu zdobył Robert Lewandowski. W wyjściowym składzie mistrzów Niemiec zobaczyliśmy również Łukasza Piszczka. Po tym zwycięstwie dortmundczycy objęli prowadzenie w grupie. Kolejny mecz - również z Realem -zagrają 6 listopada.

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.