Liga Mistrzów. Hernandez uratował Manchester

Dwie bramki Javiera Hernandeza uratowały Manchester United przed wpadką w meczu z Bragą i sprawiły, że ?Czerwone Diabły? są o krok od wywalczenia awansu do fazy pucharowej.

Zczuba.tv: Wtorkowe bramki z Ligi Mistrzów ?

Braga zaskoczyła Manchester w pierwszych 20 minutach, gdy strzeliła dwa gole po trafieniach Alana i sensacyjnie prowadziła z bogatszym i bardziej utytułowanym rywalem.

Kontaktową bramkę dla Manchesteru bajecznym strzałem głową zdobył Javier Hernandez po podaniu od Shinjiego Kagawy, a wyrównał w 62 minucie Johny Evans, który w przedziwny sposób wepchnął piłkę do bramki. 15 minut przed końcem meczu Hernandez znów pokonał bramkarza Bragi.

Manchester wygrał 3:2, choć przegrywał już 0:2 i w trzech meczach tej edycji Ligi Mistrzów zdobył komplet punktów. Na drugim miejscu jest Cluj z czterema punktami, trzy punkty ma Braga, a punkt Galatasaray.

- Tak widać gramy w tym sezonie przed własną publicznością. Zaczynamy mecze źle, tracimy bramki. Potem udaje nam się odrobić straty. Zagraliśmy z Bragą momentami fenomenalnie, ale martwi mnie to, jak łatwo tracimy kolejne bramki - powiedział po meczu Alex Ferguson, menedżer Manchesteru United.

Barcelona czy Real. Który klub lepszy dla Lewandowskiego? Wejdź i zagłosuj na Facebook Sport.pl