Liga Mistrzów. Szachtar pobił obrońcę tytułu

Niepokonani od ośmiu meczów w Lidze Mistrzów piłkarze Chelsea we wtorek ulegli w Doniecku Szachtarowi 1:2.

Blog Rafała Steca: Szachtar, moja miłość

Londyńczycy z Johnem Terry'm jako kapitanem i Frankiem Lampardem grającym setny mecz w europejskich pucharach przegrywali już od trzeciej minuty, gdy gola wpakował im Alex Teixeira. Szachtar dominował od samego początku i tylko dobrym interwencjom Petra Cecha zawdzięcza to, że nie stracił drugiej bramki wcześniej.

Zobacz wtorkowe gole z LM na Zczuba.tv ?

Tuż po przerwie błąd w środku pola popełnił Eden Hazard, piłkę przechwycił Luiz Adriano, podał do Fernandinho, który pokonał czeskiego bramkarza.

W końcówce Chelsea zdołała strzelić kontaktową bramkę - po podaniu Ivanovicia do siatki gospodarzy trafił Oscar, ale strat Chelsea nie odrobiła.

Szachtar jest liderem grupy E z siedmioma punktami, ma trzy punkty przewagi nad Chelsea.

Barcelona czy Real. Który klub lepszy dla Lewandowskiego? Wejdź i zagłosuj na Facebook Sport.pl