Premier League. Groźna kontuzja Sergio Aguero

W 9. minucie meczu 1. kolejki Premier League w starciu z Nathanielem Clynem kontuzjowany został Sergio Aguero. Nie wiadomo jeszcze jak długo kontuzjowany będzie Argentyńczyk.

Clyne celował w piłkę, nie był to złośliwy faul, ale starcie było na tyle nieszczęśliwe, że Aguero przez kilka minut leżał na murawie i nie był w stanie opuścić jej o własnych siłach - z boiska został zniesiony na noszach. Zastąpił do Dżeko, który strzelił gola na 2:2.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa przerwa w grze Argentyńczyka. Na konferencji pomeczowej trener Mancini powiedział, że dokładniejsze wiadomości o stanie kolana Aguero będą dostępne dopiero po wynikach badań na początku przyszłego tygodnia.

- Martwię się o Sergio, bo wszystko, co dotyczy kolana jest niebezpieczne, a ten uraz wyglądał bardzo dziwnie. Musimy jednak zaczekać, teraz nie wiemy jeszcze na czym dokładnie polega probelm - powiedział Mancini.