Liga Mistrzów. Hiszpańska prasa: "Madryt się przeliczył, zaprosił Bayern do napaści"

PRZEGLĄD PRASY: Real Madryt w 89. minucie wtorkowego półfinału Ligi Mistrzów z Bayernem wypuścił z rąk upragniony remis. "Za sprawą Mario Gomeza Bayern wrócił do żywych w ostatniej chwili" - czytamy na łamach hiszpańskiej prasy.

Gole ze spotkania Bayernu z Realem na Z Czuba.tv ?

Marca: Bayern nadal jest duchem

"Niektóre rzeczy się nie zmieniają, a Niemcy zawsze pozostają Niemcami. Bayern może być wciąż dla Realu koszmarem, którym jest od lat. Za sprawą Mario Gomeza Bayern wrócił do żywych w ostatniej chwili."

AS: Rozstrzygnie mecz na Bernabeu

"Pod koniec meczu Lahm zaszydził z Coentrao i dośrodkował wprost do Gomeza. Ten wpakował piłkę do bramki nieokreśloną częścią ciała. Przed rewanżem w ciele Realu Madryt tkwi sztylet."

El Mundo Deportivo: Bayern zwycięża i robi pierwszy krok w stronę finału

"Niemiecki upór został wreszcie nagrodzony. Lahm wrzucił piłkę do Gomeza i było 2:1. Mecz zakończył się brzydkim atakiem Marcelo na Mullera i przepychanką zawodników obu drużyn. Brazylijczyk został ukarany żółtą kartką, choć śmiało mógł obejrzeć czerwoną."

El Pais: Madryt się przeliczył

Po wyrównaniu, Real zrobił krok w tył, zapraszając Bayern do napaści. Bayern pozbawiony był wirtuozerii, ale zdołał strzelić bramkę na 2:1. A mogło być jeszcze gorzej, gdyby Howard Webb w doliczonym czasie gry wyrzucił z boiska Marcelo."

Zobacz wideo
Więcej o: