Liga Mistrzów. "Last minute do Madrytu". Tytuły z Niemiec i Hiszpanii po zwycięstwie Bayernu

Niemieccy dziennikarze dziękują Mario Gomezowi, a hiszpańscy uspokajają, że do rozegrania wciąż pozostaje rewanż na Santiago Bernabeu. Zapraszamy na przegląd tytułów z Niemiec i Hiszpanii po zwycięstwie Bayernu z Realem Madryt w pierwszym meczu 1/2 finału Ligi Mistrzów.

Gole ze spotkania Bayernu z Realem na Z Czuba.tv ?

Do 90. minuty Bayern remisował z Realem 1:1 po golach Francka Ribery'ego i Mesuta Oezila. Wtedy decydującą bramkę zdobył Mario Gomez, który wcześniej raził nieskutecznością. To on jest największym bohaterem niemieckiej prasy. Zobacz relację z meczu ?

Z kolei Hiszpanie pozostają spokojni - czekają na rewanż, który zostanie rozegrany 25 kwietnia na Santiago Bernabeu. Realowi do awansu do finału wystarczy zwycięstwo 1:0.

AS: Rozstrzygnie mecz na Bernabeu

Bild: Dzięki Gomezowi finał jest taaak blisko!

Die Welt: Gomez pozwala Bayernowi wciąż marzyć o finale

El Mundo Deportivo: Gomez przybliża Bayern do wielkiego finału

El Pais: Madryt się przeliczył

Frankfurter Allgemeine: Gomez trzyma Bayern na kursie do finału

Kicker: Drzwi do finału są otwarte - dzięki Gomezowi!

Marca: Trzeba odrobić na Bernabeu

Sud Deutsche Zeitung: Last minute do Madrytu

Drugi półfinał odbędzie się w środę na Stamford Bridge, gdzie Chelsea zmierzy się z Barceloną. Relacja Z Czuba i na żywo od 20:45 w Sport.pl.