Liga Mistrzów. Hiszpańska prasa: "Przyszedł talent i Madryt eksplodował"

PRZEGLĄD PRASY. We wtorek Real Madryt w pierwszy spotkaniu 1/4 finału LM pokonał w Nikozji tamtejszy APOEL 3:0. "Przyszedł talent i Madryt eksplodował" - napisał po meczu AS. Marca przypomina natomiast, że Królewscy po 27 latach w Europejskich Pucharach powtórzyli wyczyn z meczu z węgierskim Videotonem

Tak się kibicuje! Trybuna Kibica otwarta dla wszystkich

Zdaniem dziennikarzy AS wtorkowy mecz od początku do końca zdominował Real Madryt. "Real nawet przez chwilę nie był zagrożony [...]To był jeden z tych wieczorów, podczas których Casillas mógł zagrać w szachy z sędzią liniowym" - twierdzi madrycki dziennik.

Zobacz wtorkowe bramki z 1/4 finału LM ?

Według AS APOEL w pierwszym spotkaniu 1/4 finału nie zaprezentował się najlepiej, czego nie można powiedzieć o cypryjskich kibicach. "Bardziej niż taktyka zespołu na pochwałę zasługuje postawa Cypryjczyków na trybunach. Przez nieco ponad godzinę śpiewali swoje pieśni pompując do żył nadzieję na zwycięstwo"

Marca zwróciła uwagę na tło historyczne tego spotkania. "Real Madryt dokładnie 27 lat temu osiągnął taki wynik w meczu tej samej klasy" Królewscy 8 maja 1985 roku na wyjeździe pokonali Videoton 3:0.

Pogromy w LM - zobacz kto dostał największe "lanie" [WIDEO] ?

W ostatnim kwadransie Real rozstrzelał APOEL

Więcej o: