Liga Mistrzów. Arsenal jak Barcelona

"Gdzie się podziewał ten Arsenal? Kanonierom zabrakło jednego gola, ale zagrali heroiczne spotkanie pełne odwagi, pasji i przebłysków geniuszu" - pisze o meczu z Milanem Tony Cascarino z "The Times".

Bramki z wtorkowych meczów Ligi Mistrzów na Z Czuba.tv ?

"Pressing Arsenalu przypominał mi styl gry Barcelony bez piłki. Na San Siro Milan miał mnóstwo czasu na myślenie i posyłanie podań w odpowiednie strefy. We wtorek było inaczej" - pisze Cascarino.

"Sposób, w jaki Thomas Rosicky i Alex Song przyciskali swoich rywali w środku pola przypominał mi Xaviego Hernandeza i Andresa Iniestę. Nikt nie wyglądał na przemęczonego" - dodaje.

W podobne tony uderza "The Sun". "Odważnemu Arsenalowi zabrakło centymetrów do jednego z najbardziej fantastycznych powrotów w historii Ligi Mistrzów" - pisze tabloid.

O "dramacie" pisze z kolei "Daily Mail". "Starania Arsenalu w Lidze Mistrzów zakończyły się dramatem. Kanonierzy dali sobie szansę na jeden z najlepszych comebacków w historii Ligi Mistrzów, ale po świetnym początku nie zdołali znaleźć czwartego gola i to Włosi zagwarantowali sobie miejsce w ćwierćfinale."

Arsenal 3, Milan 0 ? Zobacz relację Z Czuba

Więcej o: