Liga Mistrzów. Milan strzelił w pierwszej i ostatniej minucie

Gol w pierwszej i ostatniej minucie dał Milanowi cenny remis z Barceloną (2:2). Katalończycy choć dominowali przez cały mecz, swojej przewagi nie potrafili przełożyć na bramki.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Milan zaskoczył Barcelonę już na samym początku mecz. W pierwszych sekundach piłkę w środku pola przejął Alexandre Pato, samotnie przedryblował połowę boiska i strzelił pomiędzy nogami Victora Valdesa. Bramka padła w 24 sekundzie, to piąty najszybciej strzelony gol w historii Ligi Mistrzów.

Do remisu doprowadził Pedro w 36. minucie po fantastycznej akcji Messiego, który obiegł obrońców Milanu i wyłożył przed bramkę. Pedro tylko dołożył nogę.

Na początku drugiej połowy Barcelona objęła prowadzenie po fantastycznym golu Davida Villi z rzutu wolnego. Abiatti przy strzale z ponad 25 metrów nie miał absolutnie żadnych szans.

Barcelona dominowała, stopniowo przejmowała kontrolę nad spotkanie. mieli 72 procent posiadania piłki, oddali 22 strzały na bramkę Abiattiego, osiem celnych. Przewagi jednak nie potrafiła przełożyć na bramki. Milan cofnięty do defensywy kontrował bardzo rzadko.

W 92. minucie mediolańczycy wywalczyli drugi rzut rożny. Piłkę w pole karne wrzucił Seedorf, najwyżej wyskoczył Thiago Silva i wpakował do siatki obok bezradnego Valdesa.

Barcelona, która broni tytułu, zaczyna tegoroczną Ligę Mistrzów od remisu. To drugi mecz z rzędu po sobotnim z Realem Sociedad, który Katalończycy zremisowali.

Zczuba.tv: Liga Mistrzów - zobacz bramki z wtorkowych meczów ?

Barcelona bez słabych punktów! Powstrzymać ją mogą tylko MU, Real i... City!