Ekstraklasa. Nowy prezes w Bełchatowie

W środę rano Rada Nadzorcza GKS-u Bełchatów zwołała posiedzenie, podczas którego podjęto istotne decyzje personalne. Zdymisjonowano obecnego prezesa klubu, Jacka Zatorskiego - czytamy na oficjalnej stronie internetowej GKS-u Bełchatów

Z dniem 1 czerwca z piastowanego stanowiska Prezesa Zarządu odwołany został pan Jacek Zatorski, który pełnił tę funkcję od 28 maja 2010 r. Powodem takiej decyzji Rady Nadzorczej jest brak wykonania powierzonego zadania, czyli wyniku sportowego satysfakcjonującego władze Spółki, sponsorów oraz kibiców - głosi oficjalny komunikat.

Na stanowisko Prezesa Zarządu z dniem 2 czerwca powołany został Marcin Szymczyk, który od roku był dyrektorem sportowym klubu.

Już wkrótce ma się wyjaśnić przyszłość Macieja Bartoszka. Jego umowa kończy się 30 czerwca. Rada Nadzorcza dokona oceny szkoleniowca i podejmie decyzje w sprawie nowej umowy. Media spekulują, że Bartoszka ma zastąpić Marek Zub, który jako asystent Oresta Lenczyka zdobywał z klubem z Bełchatowa wicemistrzostwo kraju.

Bundesliga. Sławomir Peszko odejdzie z FC Koeln ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.