Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Zaciąg z GKS Bełchatów i nie tylko

Przed 24. kolejką w zespole redakcyjnym Sport.pl i Ekstraklasa.tv zaszły cztery zmiany. Wzmocnili nas m.in. dwaj piłkarze GKS Bełchatów Mate Lacić i Maciej Małkowski, którzy w dwóch najbliższych kolejkach zagrają na własnym stadionie.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem roku i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 10 000 zł. Na najlepszego trenera miesiąca czeka dodatkowo 300 zł. Dlatego warto włączyć się do gry nawet teraz!

Ofensywne zmiany przed 24. kolejką

W 23. kolejce nasz zespół nie popisał się i zdobył tylko 31 punktów. Po raz kolejny chybiony był wybór kapitana, bo Saidi Ntibazonkiza zdobył ledwie punkt. Największy pożytek mieliśmy z Dudu. Zawodnik Widzewa strzelił gola, dzięki czemu zgarnął dla drużyny aż osiem oczek. Niestety, w najbliższej kolejce nie zagra z powodu nadmiaru żółtych kartek, stąd konieczność zmiany na jego pozycji.

Przed 24. kolejką, poza wspomnianym obrońcą Widzewa, którego zastąpi w naszym zespole Mate Lacić z GKS Bełchatów, dokonaliśmy jeszcze trzech transferów w ofensywie. Saidiego Ntibazonkizę i Wojciecha Grzyba, których zespoły spotkają się w bezpośrednim meczu, zastąpili powracający po pauzie za żółte kartki Maciej Małkowski (GKS) i Ermin Seratlić (Jagiellonia). Bartłomieja Dudzica w ataku zluzował natomiast Michał Kucharczyk z Legii.

Starym-nowym kapitanem zespołu mianowaliśmy Maora Meliksona.

Nasza jedenastka na 24. kolejkę

Sergei Pareiko (Wisła) - Luka Vucko (Lechia), Mate Lacić (GKS), Andrius Skerla (Jagiellonia) - Sebastian Mila (Śląsk), Maor Melikson (Wisła, kapitan), Semir Stilić (Lech), Maciej Małkowski (GKS), Ermin Seratlić (Jagiellonia) - Darvydas Sernas (Widzew), Michał Kucharczyk (Legia).

Nie zapomnijcie dokonać zmian we własnych drużynach. Okienko transferowe Wygraj Ligę otwarte jest do godziny 20:00 w piątek.

Nie zapomnij dokonać zmian w swojej drużynie Wygraj Ligę ?