Wygraj Ligę. Sześć transferów przed 21. kolejką!

Przed zbliżającym się weekendem zespół Sport.pl i Ekstraklasa.tv zmienił ustawienie. Zagramy większą ilością pomocników. Nowa taktyka pociągnęła za sobą konieczność dokonania sporej liczby transferów.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem roku i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 10 000 zł. Na najlepszego trenera miesiąca czeka dodatkowo 300 zł. Dlatego warto włączyć się do gry nawet teraz!

Zespół Sport.pl i Ekstraklasa.tv zmienia ustawienie

W 20. kolejce popis dał przede wszystkim bramkarz. Sergei Pareiko zdobył aż 16 z 50 punktów dla naszego zespołu. Drugi w punktacji piłkarz Adam Banaś zaliczył ledwie 6 oczek. Słabo punktował nasz kapitan, bo wynik 4 punktów Maora Meliksona na kolana nie rzuca. Dlatego przed kolejnym weekendem zdecydowaliśmy się na poważne zmiany.

Największe zmiany dotyczyć będą obrony, w której z powodu zmiany ustawienia ubędzie jednego zawodnika. Wysłużone 4-4-2 zmieniamy na 3-5-2, wierząc w błysk pomocników. Za grę podziękowaliśmy Sebastianowi Maderze (Widzew zmierzy się z rewelacyjnym Śląskiem), Adamowi Banasiowi (o czyste konto w Bełchatowie bardzo ciężko) i Krzysztofowi Bąkowi (Lechia gra z Cracovią, która w trzech z czterech ostatnich meczów u siebie zdobywała po trzy gole). W ich miejsce pozyskaliśmy Andriusa Skerlę z Jagiellonii i Grzegorza Fonfarę z GKS Bełchatów.

Do zmian doszło też w formacjach ofensywnych. Odszedł za drogi w perspektywie gry piątką w środku pola Patryk Małecki. Miejsce zwolnił też rezerwowy Bartłomiej Bartosiak. Nowi pomocnicy naszego zespołu to Wojciech Grzyb z Ruchu (nowy kapitan) i Waldemar Sobota ze Śląska Wrocław, który być może w meczu z Widzewem wyjdzie jako... napastnik.

Do jednej zmiany doszło też w ataku. Nieskutecznego Darvydasa Sernasa zastąpił wreszcie trafiający do siatki rywala Cwetan Genkow z Wisły. Kadrę zespołu uzupełnił też rezerwowy Karol Tomczyk z Polonii Bytom.

Nasza jedenastka na 21. kolejkę

Sergei Pareiko (Wisła) - Grzegorz Fonfara (GKS), Marcin Kikut (Lech), Andrius Skerla (Jagiellonia) - Maciej Małkowski (GKS), Maor Melikson (Wisła), Waldemar Sobota (Śląsk), Mateusz Klich (Cracovia), Wojciech Grzyb (Ruch, kapitan) - Dawid Nowak (GKS), Cwetan Genkow (Wisła)

Nie zapomnijcie dokonać zmian we własnych drużynach. Okienko transferowe Wygraj Ligę otwarte jest do godziny 17:45 w piątek.

Nie zapomnij dokonać zmian w swojej drużynie Wygraj Ligę ?