Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Dołącz do gry. Kwiecień może być Twój!

Nowy miesiąc to nowe nadzieje w zabawie ?Wygraj Ligę?. Jeśli jeszcze nie stworzyłeś drużyny, warto zrobić to właśnie teraz. Najlepszy menedżer miesiąca otrzyma nagrodę pieniężną. Kwiecień może należeć do Ciebie!

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem roku i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 10 000 zł. Na najlepszego trenera miesiąca czeka dodatkowo 300 zł. Dlatego warto włączyć się do gry nawet teraz!

W "Wygraj Ligę"możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Zespół Sport.pl i Ekstraklasa.tv wymienia napad

W 19. kolejce nasz zespół zdobył 39 punktów. Strzałem w dziesiątkę okazało się sprowadzenie do drużyny Mateusza Klicha, który zdobył 13 punktów. Dobrze zapunktowali też inni nasi pomocnicy. Maciej Małkowski zdobył 8, a Patryk Małecki 7 oczek. Szkoda tylko, że nie udało nam się trafić z wyborem kapitana. Maor Melikson uzyskał tylko 2 punkty. Mimo to w 20. kolejce dostanie od nas kolejną szansę.

Przed zbliżającym się weekendem postanowiliśmy zmienić linię napadu. Bartłomieja Dudzica, któremu w Zabrzu nie będzie łatwo trafić do bramki rywala i Andrzeja Niedzielana zastąpią Darvydas Sernas i Dawid Nowak. Liczymy na przebudzenie się Litwina już w meczu z Arką, natomiast jak wskazują statystyki napastnik GKS ma patent na Lechię, której w ostatnich pięciu meczach strzelił cztery gole.

Do kosmetycznej zmiany doszło też w naszym bloku defensywnym. Pavol Stano ustąpił miejsca Sebastianowi Maderze. Utalentowany zawodnik Widzewa całkiem nieźle punktuje od początku rundy wiosennej, a w zbliżającym się meczu z gdynianami łodzianie mają spore szanse zachować czyste konto.

Nasza jedenastka na 20. kolejkę

Sergei Pareiko (Wisła) - Krzysztof Bąk (Lechia), Sebastian Madera (Widzew), Marcin Kikut (Lech), Adam Banaś (Górnik) - Maciej Małkowski (GKS), Maor Melikson (Wisła, kapitan), Patryk Małecki, Mateusz Klich - Dawid Nowak (GKS), Darvydas Sernas (Widzew)

Nie zapomnijcie dokonać zmian we własnych drużynach. Okienko transferowe Wygraj Ligę otwarte jest do godziny 17:45 w piątek.

Nie zapomnij dokonać zmian w swojej drużynie Wygraj Ligę ?