Trener Lecha Poznań: Skąd te bramki mają się potem brać?

- Nie strzeliliśmy gola, bo stwarzamy za mało sytuacji bramkowych. Skąd te bramki mają się potem brać? - mówił po porażce w meczu o Superpuchar trener Lecha Poznań Jacek Zieliński. Mecz wygrała Jagiellonia Białystok 1:0.

Skrót meczu o Superpuchar Ekstraklasy [WIDEO] ?

Jacek Zieliński, trener Lecha Poznań:

Zdobycie Superpucharu to miły początek sezonu dla każdego. Nam się nie udało. Zostawiliśmy na chwilę Frankowskiego bez opieki, a wiadomo jak takie sytuacje się kończą. Nie strzeliliśmy gola, bo stwarzamy za mało sytuacji bramkowych. Skąd te bramki mają się potem brać? A jeśli już je jednak stwarzamy, to trzeba strzelić to, co się ma. Tego też nie zrobiliśmy.

Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok:

Byłem niedawno z Jackiem Zielińskim na mistrzostwach świata w RPA i tam dyskutowaliśmy o tym, że nigdy nie udało mi się z nim jeszcze wygrać. Dlatego teraz bardzo się cieszę, że po zdobyciu Pucharu Polski i utrzymaniu się w lidze przy minus 10 punktach na wstępie, dokładamy do kolekcji jeszcze Superpuchar. Pierwsze minuty należały zdecydowanie do Lecha, potem jednak opanowaliśmy sytuację. Nie potrafiliśmy utrzymać się długo przy piłce, to był nasz problem.

Jagiellonia z Superpucharem. Zobacz dekorację ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.