Jan Woś przedłużył kontrakt z Odrą

Doświadczony pomocnik podpisał z klubem nową roczną umowę

W rozegranym w sobotę sparingu z drugoligową Resovią Rzeszów w składzie Odry pojawił się Gruzin Koba Szalamberidze. Nie wiadomo jednak czy podobnie jak Woś zostanie on dłużej w Odrze. - Jeśli dostanie ofertę z ekstraklasy, nie będziemy go zatrzymywać - mówi prezes Odry Dariusz Kozielski, który w poniedziałek ma podpisać kontrakt z Andrzejem Rybskim (ostatnio Zawisza Bydgoszcz).

W meczu kontrolnym testowany był Łukasz Białożyt (Lech Poznań), który przekonał do siebie sztab szkoleniowy i raczej zostanie zawodnikiem Odry. Co innego Marcin Sobczak. Piłkarz Ruchu Chorzów trenował przez trzy dni z wodzisławianami, ale po słabym występie w sparingu opuścił zgrupowanie. Dodajmy, że w najbliższych dniach ma się stawić w Wodzisławiu również Daniel Bueno. Szanse na to, by nadal reprezentował Odrę, są małe. Brazylijczyk ma oferty z Malty oraz Cypru, a Odra chce na nim zarobić.

Na celowniku pierwszoligowca znalazł się też Artur Lenartowski z Rakowa Częstochowa.

Odra Wodzisław - Resovia Rzeszów 0:1(0:0)

Bramka: 0:1 Smolec (60.)

Odra: Buchalik - Słodowy, Jary, Radler, Pielorz - Woś, Markowski, Figiel, Nowosielski, Białożyt - Hanzel. II połowa: Łobaczewski - Sobik, Tanżyna, Bańczyk, Surgota - Odunka, Sikorski, Kuczok, Skrobacz - Sobczak, Szalamberidze.