Kameruńczyk czeka na Odrę w Turcji

Odra rozpoczyna obóz w Turcji. Trener Marcin Brosz zabiera na 12-dniowe zgrupowanie do Alanyi 23 zawodników. Na miejscu do zespołu ma dołączyć obrońca Patrice Nzekou Nguenheu

Wodzisławianie we wtorek wieczorem wyjechali autokarem do Berlina, skąd w środę o 8.45 wylecą do Turcji. W kadrze nie znalazł się Gruzin Koba Szalamberidze, który w związku z kontuzją kolana pozostał w Wodzisławiu na zabiegach.

- Piłkarz dojedzie wraz ze mną na miejsce w piątek bądź sobotę - mówi Dariusz Kozielski, członek zarządu Odry. Zarówno z nim, jak i Czechem Filipem Luksikiem klub podpisał dwuletnie kontrakty. Dzięki uzyskanej w poniedziałek wizie, możliwy stał się również wyjazd Nigeryjczyka Ikechuwku Kalu. - Decyzja, co do jego przyszłości w naszym klubie zapadnie po obozie - dodaje Kozielski. W Turcji na drużynę ma czekać kolejny zawodnik, który będzie testowany w Odrze. Chodzi o 26-letniego lewego obrońcę z Kamerunu Patrice'a Nzekou Nguenheu (ostatnio Kocaelispor).

Piłkarze Odry rozgrają w Turcji trzy sparingi, a przeciwnikami będą: FK Sutjeska z Czarnogóry, FC Aktobe Lento z Kazachstanu oraz FK Napredak Kruševac z Serbii.

Więcej o: