W bramce Odry Wodzisław zadebiutował Arkadiusz Onyszko. - Z pierwszej połowy możemy być naprawdę zadowoleni. Nie brakowało w niej szybkich, składnych akcji z naszej strony. Ale stuprocentowych sytuacji było w całym meczu jak na lekarstwo. Arek Onyszko wybronił dwa groźne strzały Słowaków - podsumował spotkanie obecny w stolicy Słowacji członek zarządu Odry Dariusz Kozielski.
FK Senica 0
Odra Wodzisław 0
Odra: Onyszko - Kłos, Velicky, Dymkowski, Luksik - Piechniak, Malinowski, Cantoro, Chwalibogowski - Bueno, Szalamberidze. Po przerwie grali: Buchalik, Mójta, Kowalczyk, Pielorz, Kuranty, Woś, Kwiek, Matulevicius, Grzegorzewski.