Zenon Martyniuk na stadionie mistrza Polski?! Klamka zapadła. Został jeden szczegół

Koncert Zenona Martyniuka na stadionie triumfatora ekstraklasy i to w trakcie wielkiej mistrzowskiej fety? To możliwe. W czwartek zaskakującą wiadomość w mediach społecznościowych przekazała discopolowa grupa Akcent, której Martyniuk jest wokalistą. Żeby ten scenariusz się ziścił, sprawy w swoje ręce muszą teraz wziąć piłkarze Jagiellonii Białystok.

Jagiellonia Białystok to w tej chwili główny faworyt do zdobycia tytułu mistrza Polski. Na pięć kolejek przed końcem zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ekstraklasy i ma cztery punkty przewagi nad drugim Śląskiem Wrocław i trzecim Lechem Poznań. Piłkarze Adriana Siemieńca muszą jednak potwierdzić dominację w końcówce sezonu. Teraz będą mieli dodatkową motywację.

Zobacz wideo Jastrzębski Węgiel walczy o mistrzostwo Polski. Norbert Huber: Liczy się dyspozycja dnia, my odpoczęliśmy przed tym meczem

Absolutny hit! Zenon Martyniuk na stadionie Jagiellonii. To już potwierdzone

Okazuje się, że na 25 maja, czyli dzień, w którym rozegrana zostanie ostatnia kolejka ekstraklasy, szykowane jest nie lada wydarzenie. Zaraz po meczu Jagiellonii Białystok z Wartą Poznań na stadionie w Białymstoku odbędzie się koncert zespołu Akcent na czele z Zenonem Martyniukiem. Discopolowa grupa zamieściła w czwartek na Facebooku plan występów na nadchodzące miesiące. Uwagę od razu zwraca punkt: "25.05 - Białystok - Stadion Jagielloni - koncert po meczu Jagiellonii z Wartą Poznań".

Bardzo prawdopodobne, że koncert Martyniuka będzie częścią mistrzowskiej fety. Warunek, jest jednak jeden - Jagiellonia musi zdobyć mistrzowski tytuł. Nawet jeśli ta sztuka się nie uda, to i tak raczej będzie co świętować. Trudno sobie wyobrazić, aby ekipa ta zakończyła sezon poza podium.

Mecz Jagiellonia - Warta, podobnie jak wszystkie spotkania ostatniej kolejki, zaplanowany jest na godzinę 17:30. Wcześniej klub ze stolicy Podlasie rozegra cztery inne starcia. Pierwsze z nich już ten piątek 26 kwietnia o godz. 20:30. Jagiellonia podejmie na własnym boisku Pogoń Szczecin. 

Zespół Akcent to jedna z najpopularniejszych grup związanych z muzyką disco-polo. Powstał w 1989 r. w Bielsku Podlaskim. Przez lata doczekał się wielomilionowych odtworzeń w serwisie YouTube. Wylansował takie przeboje, jak: "Dziewczyno z klubu disco", "Biorę urlop od ciebie", "Kochana wierzę w miłość", "Przez twe oczy zielone", "Życie to są chwile" czy "Przekorny los".

Czy Jagiellonia Białystok zdobędzie tytuł mistrza Polski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.